HİZMETLERİMİZ


Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat, müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst seviyede kaliteli bir hizmet sağlamak için kuruldu. Siz değerli müşterilerimiz için bu hizmetin çok profesyonel bir şekilde yapılmasını kuruluşumuzun bir vizyonu haline getirdik. Şüphesiz evden eve nakliyat hizmeti stresli bir süreçtir.
Büyük bir titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için endişeye kapılmayın.
Mobilyalarınız, beyaz eşyanız, kırılabilir eşyalarınız kısaca ev içerisinde bulunan tüm eşyalarınızın hızlıca vakit kaybetmeden hazırlanması, herhangi bir hasar oluşmadan paketlenmesi ve yeni adresinize aktarılması son derece önemli ve hassas bir süreçtir.
İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetini bulunduğunuz noktaya kadar getirterek emin ellerde olduğunuzu hissettirmek için 7/24 uzman ekibimizle yanınızdayız.
Müşteri odaklı çalışmalarımızın sonucunda Türkiye geneli evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, banka taşımacılığı olmak üzere gün geçtikçe geniş bir aile olacağımıza inancımız tamdır.
Kurtköy Evden Eve Nakliyat olarak sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti vermek için tüm süreçlerde yanınızda olacağız.
Bizler en iyi Kurtköy evden eve nakliyat sürecini yürüttüğümüz için mutlu olurken sizler de endişeye kapılmadan kaliteli bir hizmet aldığınız için yeni adresinize mutlulukla taşınmış olacaksınız.
Oluşturduğumuz hizmetlerimiz kategorisinde yer alan evden eve nakliyat işlemleriniz için talep oluşturduğunuz andan itibaren firmamız talep doğrultusunda sizlere teklifini yapacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra mutlaka ücretsiz keşif hizmeti sağlıyoruz.
Pendik Evden eve nakliyat, bulunduğunuz konumu inceler ve taşımacılıkta olası riskleri ortadan kaldırmak için sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Mobilya, beyaz eşya, kırılabilir eşyalarınız, özenle paketlenir.
Sökülen eşyalarınız büyük bir hassasiyetle ve sorumlulukla araca yüklenir ve yeni adresinizde montajı yapılır.
Taşınma işlemi başlamadan önce anlaştığınız firmamız mutlaka eşyalarınızı sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında taşıyacağını beyan eder ve bu beyan sözleşmede mutlaka yer alır.
Nakliyat Sigortası Nedir?
Ekspertiz eşliğinde hâlihazırda evinizde bulunan eşyaların incelenip değer biçilmesidir. Özellikle bu konu müşterilerin mağdur olmaması için son derece önemlidir.
Firmaların trafik sigortası, taşımacılık sigortası değildir. Özellikle müşterilerin eşyalarının muhafazası için araç sigortası ile nakliyat sigortası karıştırılmamalıdır.
Sözleşmede beyan edilen tüm maddeler tek tek okunmalıdır.
Gerek yüklenici firma gerek müşteriler sözleşme kapsamında hareket etmelidir.
Aksi durumda mağduriyetlerin yaşanmaması için sözleşmeye tarafların rızası doğrultusunda ilgili maddeler eklenerek nakliyat sigortası güvence altına alınmalıdır.

Şehirlerarası Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Nakliyat; evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, asansörlü nakliyat ve depolama hizmeti sunmaktadır.
Özellikle nakliyat sektöründe sizlerin kurumsal firmamız ile bu hizmeti almanız için profesyonel, çağın gereklerine uygun, kaliteli, güvenilir, uygun maliyetli bir çözüm sunuyoruz.
Şehirler arası nakliyat işlemleriniz için ‘Sizin için değerli olan her şey bizim için de değerlidir’ anlayışıyla güvenilir bir hizmet alacaksınız.
Genelde nakliyat işlemlerinde toplumda endişe, telaş başlar. Şehirler arası nakliyat ,profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Tüm nakliyat hizmetlerinde sizlerin her daim yanınızda olacağız ve süreçleri birlikte takip edeceğiz.
Türkiye’nin en doğusundan batısına kadar 81 ilde oluşturduğumuz ekibimizle sizlere bu hizmeti sağlamanın onurlu gururunu yaşamaya devam ediyoruz.
Profesyonel firmalarımız ile bütçenize uygun maliyetle sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında rotamızda 81 il yer almaktadır.
Şehirler arası nakliye işlerindeki en büyük çözüm ortağınız olan Pendik Evden Eve Nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Taşınma işleminin başlangıcından sonuna kadar Sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında tüm eşyalarınız olası bir mağduriyetin yaşanmaması adına sigortalanmaktadır.
Şehirler arası nakliyat işlemlerinde taraflar arasında bir nakliyat hizmet sözleşmesi imzalanmaktadır. Böylece hem yüklenici firma taahhüt ettiği sorumlulukları yerine getirmekle mükellef olacaktır. Herhangi bir telaşa ve endişeye kapılmadan bu sözleşme kapsamında yeni adresinize mutlu bir şekilde taşınacaksınız.

Asansörlü Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat; evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, depolama ve son olarak asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır.
Asansörlü nakliyat işlemlerinizde seçici olmanız son derece önemlidir. Asansörlü nakliyat, aşırı derecede ciddiyet ve titizlilik gerektiren bir taşınma işlemidir. Kurtköy Evden Eve Nakliyat sizlere bu konuda çözüm ortağınız oluyor.
Teknoloji her alanda olduğu gibi nakliyat sektöründe de söz sahibi olmaktadır. Binalarında asansör bulunmayan ev sahipleri taşınma işlemlerinde oldukça telaşlanmaya başlar.
Bu noktada asansörlü nakliyat müşterilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Binalarda ve eşyalarda herhangi bir hasar oluşmaması adına asansörlü nakliyat taşınma işlemlerinde gün geçtikçe en çok talep edilen bir hizmet konumuna gelmiştir.
Dışarıdan hazırlanan asansörlü nakliyat mekanizması ile eşyalarınız bina içerisine girmeden doğrudan araca sevk edilir. Yükleme işlemi tamamlanınca yeni adresinize doğru rota oluşturulur.
Yeni adresinize ulaştığınızda asansörlü nakliyat mekanizması devreye girerek eşyalarınız yerleştirilir.
Bu yöntem sayesinde bina içerisinde ve eşyalarınıza herhangi bir deforme olmaz ve böylelikle bina içerisindeki apartman sakinleri de rahatsız olmaz.

Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat ile artık taşınmak çok kolay.

Banka & Ofis Taşımacılığı

Şehirlerarası nakliyat, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, eşya depolama, evden eve nakliyat, banka taşımacılığı ve ofis taşımacılığı için firmamızdan teklif almadan taşınmayın.
Bireysel ve kurumsal taşınma işlemleriniz için platformumuzda bulunan tüm firmalardan teklif alarak genel taşımacılık ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Banka taşımacılığı & ofis taşımacılığı kapsamında temel amacımız kusursuz, güvenilir, uygun maliyetli çözümler üreterek bu hizmeti sizlere sunmaktır.
Taşınma işlemi öncesinde birçok detayı göz önünde bulunduran Pendik Evden Eve Nakliyat, banka taşımacılığı ve ofis taşımacılığı profesyonel bir bakış açısıyla şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bireysel ve kurumsal taşımacılık kapsamında firmamız banka ve ofislerde ücretsiz ekspertiz imkanı sunmaktadır. Ekspertiz taşınma işlemi öncesinde banka ve ofise gelerek taşınma raporu ve planlanmasını sağlar ve taşınma işleminin güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için ön hazırlık sürecini başlatır.
Bankanızda veya ofisinizde sizin için çok değerli olan her şey firmamız için de çok değerlidir. Ekspertiz raporunu hazırlarken tüm ekipmanlara kod vererek paketleme işlemine güven duygusunu oluşturur.
Firmamız banka ve ofislerde son derece önemli olan cihazları, evrakları ve dosyalarınızı özenle paketler. Banka taşımacılığı işleminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise taşınma işlemi öncesinde alanında uzman nitelikli personellerimiz güvenlik düzeyinin üst noktada olması için çevre karakollardan özel yardım ister.
Araçlara yükleme yapıldıktan sonra banka müdürü tarafından mühürleme işlemi yapılır sonrasında ise boşaltma işlemi banka müdürü onayı ile başlamaktadır.
Tüm süreçler hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.
Güvenilir bir taşımacılığın adresi Kurtköy Evden Eve Nakliyat sektörde yeni bir hizmet anlayışı sunmaya devam ediyor.

Eşya Depolama


Pendik Evden Eve Nakliyat, firma ve müşterilerin bir arada bulunduğu modern bir taşımacılık platformudur.
‘Sizin için değerli olan her şey bizim için de değerlidir.’ anlayışı içerisinde firmamız ile iletişime geçip evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, banka taşımacılığı ve eşya depolama işlemleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kendi evimizi,eşyamızı,ofisimizi,fuarımızı ve kıymetli özel eşyalarımızı taşıyoruz..
Bir yerden herhangi bir yere taşınırken bazen olumsuzluklarla karşılaşabiliriz. Nitekim eşya depolama işlemlerinizde belirli bir süreliğine eşyalarınızı muhafaza etmek durumunda kalabilirsiniz.
Eşya depolama işlemlerinizde Kurtköy Evden Eve Nakliyat avantajlarından mutlaka faydalanın. Oluşturduğumuz platformda eşya depolama hizmetini yaptığını beyan eden firmamız belirli bir alanda sahip olduğu depoda eşyalarınızı korumaya yardımcı olmaktadır.
Sadece size özel olarak belirlenen alanda yine sadece sizin eşyanız bulunacaktır. İstediğiniz herhangi bir zaman diliminde bir tarih belirleyip o gün içerisinde eşyalarınız aynı şekilde sizlere ulaştırılacaktır.
Tüm riskleri önceden belirleyerek eşyalarınızın diğer eşyalarla karışmaması için eşya depolama tesislerinde minimum 30 metrekarelik alandan başlayan küçük bölmeler mevcuttur.
Gerekli önlemi alan firmamız eşyanızın muhafazası için gerekli teçhizatları temin ederek özel paketleme işlemi yapar. Böylece eşyalarınız koruma altına alınır.
Kurtköy Nakliyat, geniş bir hizmet yelpazesine sahip bir platformdur. Eşya depolama işlemleriniz için önceden firmalarla iletişime geçip eşyanızın koruma altına alınacağı depoları ziyaret edebilirsiniz.
Herhangi bir endişeye kapılmadan eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.
Tüm süreçlerde olduğu gibi eşya depolama işlemlerinizde de sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında değerlendirilmektedir.
Firmamız iş sözleşmesinde müşterilerin eşyalarını korumakla mükelleftir. Sözleşme kapsamında eşyalar yazılı bir beyan ile teslim alınır ve bu yazılı beyan her iki tarafta da bulunur

The website was designed with Mobirise templates